Představujeme pivovar Welltenburger Kloster

Posted by      0 Comments  views (349)
Představujeme pivovar Welltenburger Kloster
Klášterní pivovar Weltenburger, jako nejstarší klášterní pivovar na světě, vstupuje prostřednictvím českého zastoupení – firmy IGGY POP s.r.o .- nově Pivní Koutek Petr Škarecký – na český trh.

Asam Bock pivní klenot z pivovaru Welltenburger Kloster

Posted by      0 Comments  views (400)
Asam Bock pivní klenot z pivovaru Welltenburger Kloster
Komu nejsou cizí chutě piv porterovského typu, ten by měl toto pivo z nejstaršího klášterního pivovaru na světě zařadit do svého pivního lístku. A v kombinaci s vepřovou pečení, srnčím nebo jinou zvěřinou, vyzní jeho uzemňující, lahodně silná chuť ještě více. Stejně dobře se jím zapíjejí modré plísňové sýry. Nebo je libo desert? Zkuste Asam Bockem z Weltenburgeru zapít desert, k jehož výrobě mistr kuchař použil černou čokoládu!

Pivovar Waldschmidt na Pivním koutku

Posted by      0 Comments  views (356)
Pivovar Waldschmidt na Pivním koutku
Exkluzivně zastupujeme na českém trhu pivovar Waldschmidt. Jeho vznik se pojí se zajímavou historií. Značka, která byla uvedena na trh Jakobimarktfest poprvé v roce 1991, letos slaví své 25. narozeniny. Poté, jako dnes, se pivo Waldschmidt vyrábí v Lohnbrauverfahren. „Sommerfrische Eschlkam bei Furth, Bavorský les, Pivovar Obermeier“ lze přečíst na pohlednici z 50. let. Pivovar Obermeier přešel v roce 1955 do vlastnictví Josefa Penzkofera z Penze

Pivovar Rhaner na Pivním Koutku

Posted by      0 Comments  views (84)
Pivovar Rhaner na Pivním Koutku
Zveme vás na „výpravu do pivního království“ do světa tradičního požitku z piva, protože bylo pěstováno a kultivováno od roku 1283 v naší východní bavorské vesnici Rhan. Současně se vydáváme na cestu časem, která trvá osm století. Rhanerbräu není jen nejstarší rodinný pivovar ve východním Bavorsku. Patříme také mezi 15 nejstarších společností v Německu a mezi 5 nejstarších pivovarů na světě, které vaří pivo od začátku do konce bez přerušení!